S diétou je treba začať v obchode. Čo si nekúpime, to nemôžeme zjesť.

Prevádzkujte vlastné Contours

Prevádzkujte vlastné Contours

Ukázkové video z klubu

 • Láka Vás myšlienka prevádzkovať vlastné Fitness centrum?

 • Fitness centrum, ktoré funguje vo viac ako 27 krajinách sveta?

 • Fitness centrum ktorého vybudovanie nie je kapitálovo náročné?

 • Fitness centrum, ktoré je výnimočné svojím konceptom a je jedným z najrýchlejšie rastúcou franchisou na svete?

 • Vaša volba je jednoduchá! Contours...

 

Contours je fitness cvičenie určené výhradne ženám, ktoré umožní zlepšiť fyzickú kondíciu, precvičiť svaly, či pomôže pri chudnutí. Cvičenie trvá 30 minút , k dosiahnutiu maximálnej efektivity sa cvičí 3 x týždenne a je ideálne pre ženy, ktoré potrebujú pri cvičení kľud, pohodu a súkromie. Členkám klubu je po celú dobu cvičenia k dispozícii profesionálna trénerka.

 

Prečo práve Contours

 • Nový trh: jedná sa o nový franchisový koncept - čisto ženské fitness, kruhový tréning trvá 30 minút - bežné fitness nie je konkurenciou!

 • Jedinečný cvičebný program: individuálne prispôsobený potrebám zákazníčok, napr. cviky pre problémové ženské partie, cviky pre redukciu váhy a pod.

Prečo vlastniť franchisu Contours?

 • jedná sa o vyskúšaný, výnosný koncept, návratnosť investície cca 1 - 3 roky
 • získavate značku fungujúcu vo viac ako 30 štátoch sveta
 • poznáte všetky osvedčené postupy, rady - kde fitness otvoriť, aké veľké, všetko je už vyskúšané...
 • máte prístup do marketingovej knižnice - všetky dotazníky, reklamné letáky...
 • nie ste v podnikaní sami, vždy sa na nás môžete obrátiť, pravidelné konzultácie
 • máte k dispozícii komplexný online program pre riadenie celého fitness v hodnote viac ako 1 mil. Kč
 • máte istotu, že Contours nebude vo Vašom okolí, Contours ste vy...
 • s franchisou Contours štatisticky stúpa pravdepodobnosť úspechu Vášho podnikani

Ak ste hľadali správnu príležitosť, Contours touto príležitosťou môže byť:


Contours franchisa je na rozdiel od mnohých iných podnikaní a ďalších konceptov finančne dostupný. Náš vstupný franchisový poplatok je jedným z najnižších vo franchisovom odvetví.

Contours veci zjednodušuje. Na klub stačí priestor v rozmeroch od 120 m - 150 m2. Náš systém je projektovaný, aby bol efektívny. Môžete sa postarať až o dvadsať členiek naraz a o stovky v jednom dni. Vďaka rozmerom a eliminácii ďalších nákladov v systéme, prináša Contours klub zisk pri menej než 200 členkách. Tradičné fitness kluby potrebujú oveľa viac priestoru, viac posilňovacích strojov, takže dostať sa do zisku znamená mať o stovky, v niektorých prípadoch o tisícky členov viac.

Contours je pomerne časovo nenáročné podnikanie. Klub zvláda jedna trénerka v jeden okamžik. To znamená aj pri otváracej dobe každý deň od 9.00 - 21.00 h. stačí jeden pracovník na plný pracovný úväzok, a dva na vedľajší pracovný úväzok.

Contours klub nepotrebuje veľkomesto. Už pri menej než 200 členkách je ziskový. V U.S.A. sa otvárajú kluby v mestách o veľkosti 10 000 ľudí. U väčšiny franchisových systémov je potreba velkého mesta, aby sa podnik uživil.

Záver je jednoduchý:

Contours má overený systém, ktorý funguje. Ak chcete byť svojím vlastným pánom, byť finančne nezávislý a zažiť radosť z pomoci ženám, tak sa pridajte k nám a urobte Contours súčasťou svojej budúcnosti. Naším cieľom číslo jedna je, aby bol Contours franchise Vašim úspechom.


Contours prevádzkuje viac ako 700 pobočiek po celom svete ako napr. v USA, Kanada, Mexiko, Anglicko, Brazília, Nemecko, Írsko, Austrália, Nový Zéland, Španielsko, Južná Afrika, Panama, Grécko, Cyprus, Japonsko, Thajsko, India, Portugalsko, Pakistan, Turecko ... a pod.
 

 

 

Viete, že?

 • Franchisa Contours sa umiestnila na 1. mieste v hodnotení časopisu Small Business Opportunities Magazine.
 • Franchisa Contours bola podľa hodnotenia Entrepreneur Magazine's 2005 'Franchise 500' hodnotená ako jedna z najlepších.
 • Franchisa Contours sa umiestnila na 2. mieste podľa hodnotenia Entrepreneur Magazine
 • Contours bola vyhodnotená ako 80-ta najrýchlejšie rastúca spoločnosť hodnotením INC500
   
Čo potrebujete na začiatok?

 • predovšetkým odhodlanie :) Počítajte s tým, že zo začiatku budete musieť vynaložiť veľa tvrdej práce a vytrvalosti. Za to však budete v budúcnosti odmenení, nie len finančne, ale tiež dobrým pocitom z vybudovania fitness centra, ktoré pomohlo nejednej členke.
 • vhodný priestor pre vybudovanie Contours. Na klub úplne stačí priestor 120-150 m2. Pre kruhové umiestnenie posilňovacích strojov je potrebných min 80 m2 jednotného priestoru. Tiež odporúčame lokalitu minimálne 10000 obyvateľov.
 • kapitál pre vstupnú investíciu na kompletné vybudovanie fitness Vo vstupnej investícii je zahrnutých 16 kusov strojov kardio okruhu, nahrávka s pokynmi, exkluzívny Contours internetový software na riadenie klubu a elektronická knižnica obsahujúca grafické vzory, formuláre nutné pre koncept, propagačné letáky, výklady, plagáty atd... Ďalej je v cene zahrnuté zaškolenie do cvičebného konceptu, marketingu a kompletného systému, plus niekoľko dňová pomoc a preškolenie personálu od trénera po otvorení klubu.

V prípade potreby pomôžeme s vybavením úveru. Počiatočná investícia sa Vám v horizonte 1-3 rokov vráti.

Čo Vám dáme my?

Stručne povedané všetko je už vymyslené my Vás všetko naučíme a so všetkým pomôžeme! Ako bonus pridáme značku Contours, ktorá je známa po celom svete. Aktuálne funguje cca 700 Contours klubov a Vaše členky budú mať možnosť navštevovať ktorýkoľvek z nich.

 • prezradíme Vám všetky osvedčené postupy, rady - kde fitness otvoriť, ako veľké, všetko je už vyskúšané...
 • dáme Vám prístup do jedinečnej marketingovej knižnice - všetky dotazníky, reklamné letáky... všetko už máte hotové
   
 • poskytneme Vám naozaj unikátny internetový software, ktorého vývoj stál viac ako 1 milión korún. S týmto softwarom je riadenie Vášho klubu naozaj jednoduché a účinné
   
 • máte istotu, že Contours nebude vo Vašom okolí, Contours ste vy...
   
 • v prípade potreby Vám pomôžeme s vybavením úveru na vstupnú investíciu
   
 • nie ste v podnikaní sami, vždy sa na nás môžete obrátiť, pravidelné konzultácie
   
Návratnosť Vašej investície

Investícia do franchisy Contours je finančne
veľmi zaujímavá a má veľmi rýchlu návratnosť

1 - 3 roky

Mesačné náklady

Mesačné náklady na prevádzku Vášho fitness nemusí presiahnuť 100.000 Kč

Mesačné náklady na prevádzku fitness      
Náklady na zamestnanca - 1 trénerka   20 000 Kč
Telefón, Internet   2 000 Kč
Služby - preúčtovanie (elektrina, voda...)   10 000 Kč
Nájom   30 000 Kč
Reklama, inzercia   10 000 Kč
Kancelárske potreby, Réžia   2 000 Kč
Ostatné   2 000 Kč
Celkové mesačné náklady   70 000 Kč

 

Mesačné výnosy

Váš mesačný výnos pri priemernom počte členiek 300 je cca 300.000 Kč (cena mesačného členstva 1000,- násobená počtom členiek 300)

Investícia do franchisy Contours sa vráti v horizonte 1 roku! Presné výpočty a odhady pre Váš prípad s Vami radi preberieme...

Od majiteľov klubov

Ak naozaj chcete vedieť, čo znamená vlastniť Contours klub, prečítajte si, čo môžu ostatní majitelia a členky fitness klubu povedať o Contours.

Contours prekonal moje očakávania.

Nikdy som nečakala, že budem pracovať v odvetví fitness. Keď som sa pokúšala nájsť miesto, kde by som mohla cvičiť, nič sa mi neosvedčilo. Potom som na internete našla Contours. Našla som dve veci. Cvičenie tak akurát pre mňa a s úžasnou obchodnou príležitosťou. Predtým som sama podnikala v predaji kozmetiky, takže Contours jednoducho zapadol do môjho života. Potvrdilo sa, že Contours má obchodný plán a plán na to ako viesť fitness klub, a ak je tento plán nasledovaný, tak všetko perfektne funguje. V súčasnosti mám otvorené tri kluby. Všetko zďaleka predčilo moje očakávanie. Ďakujem za túto príležitosť.

 

Betsy L. Nemecko - majiteľka troch franchisových klubov

Splnil sa nám sen.

Naša skúsenosť s Contours. Otvorili sme klub v Máji 2003. Centrála Contours nás veľmi podporila, hlavne na začiatku so všetkými informáciami a nevyhnutnými podrobnosťami. Aj teraz po piatich rokoch prevádzkovania klubu sú nové nápady a tipy z centrály veľmi prínosné. Vlastniť klub je pre mňa a môjho manžela skvelá skúsenosť a dobrá obchodná investícia. Prevádzkovanie klubu Contours môžme len odporučiť.

Jim a Cheryl, Veľká Británia, majitelia klubov

Contours mi skutočně pomohol

Môj život sa svojím spôsobom zmenil od chvíle, čo som začala navštevovať Contours. Naučila som sa, aké je dôležité cvičiť, ale zároveň som si uvedomila, že je treba brať cvičenie ako súčasť životnej cesty. Oceňujem, že trénerky Contours mi vždy poradili a motivovali ma. Atmosféra v klube je príjemná a priateľská. Vzájomná podpora v cvičení medzi členkami je niečo, čo som zatiaľ nezažila. Contours mi skutočne pomohol.

Keyligh Rivett, Austrália, členkaAk Vás možnosť prevádzkovať vlastné fitness centrum Contours zaujala,
napíšte nám na tomas@contours.cz alebo
zavolajte na tel.: +420 775 560 560