Contours  
prihlásenie člena do osobnej zložky:
kód:
heslo:
 
     
 
 
Zľavy pre členky Contours Bratislava

Pre členky Contours Petržalka a Ružinov - Mary Kay - zľava pri nákupe produktov www.marykay.sk

Pre členky Contours Petržalka a Ružinov zľava 20% na služby v Salóne AZ www.salonaz.sk

Zľavy pre členky Contours Žilina

Fit&Eat - Nie sme kaviareň, reštaurácia, ani bar, sme LIFESTYLE! www.facebook.com/www.eatandfit.sk

Print24 www.print24.com/sk/

Inkospor http://www.inkospor.cz/

Nutrend

Ster Century cinemas http://www.stercentury.sk/

Gynmed - gynekologická ambulancia http://www.gynmed.sk/

Hotel Diplomat**** Rajecké Teplice http://www.hoteldiplomat.sk/

VitaBOX www.vitabox.sk

Mary Kay

štúdio La Derma www.laderma.sk

Zľavy pre členky Contours Žilina OC Mirage
Zľavy pre členky Contours Banská Bystrica

Cinemax Banská Bystrica

Partneri Contours Bratislava
___________

Pre členky Contours Petržalka a Ružinov zľava 5% na nákup produktov kozmetickej značky Mary kay.
Predaj:
Alenka Budzáková, kozmetická poradkyňa - vizážistka
email: ali.budzakova@gmail.com
mob.: 0917 864 581
www.marykay.sk


___________

Pre členky Contours Petržalka a Ružinov zľava 20% na služby v Salóne AZ na Fedinovej ulici č. 10

- kaderníctvo
- kozmetika
- nechtový dizajn
- pedikúra

e-mail:
azfedinova10@gmail.com

telefonické objednávky:
viď konkrétne služby na webovskej stránke
www.salonaz.sk


Partneri Contours Žilina
___________

Makaj v Contours, maškrť vo Fit&Eat !
Cvičíte a lámete si hlavu, kde si chutne a zdravo pochutiť? Správna voľba je fit snack & grill bar Fit&Eat ! Využite členskú zľavu Contours 10% a ochutnajte rozmanitú ponuku! :)
www.facebook.com/www.eatandfit.sk


___________

Print24 je podnikateľským projektom unitedprint.com SE - jednej z popredných online tlačiarní Európy.
Základom nášho obchodného modelu je trvalý nárast Vášho zákazníckeho úžitku. Našim cieľom je, že čokoľvek robíme alebo si myslíme je výhradne založené na zlepšení obchodných úspechov našich zákazníkov pri spolupráci s print24.com. To je dôvod, prečo sa dôsledne koncentrujeme na naše základné kompetencie: zabezpečiť najkvalitnejšie výrobky za najnižšie ceny v čo najkratšom čase.
www.print24.com/sk/


___________

Inkospor: Farmaceutická kvalita pro efektivnější trénink a ještě lepší výkon

Inkospor je německá značka sportovní výživy určená pro všechny typy sportovců a zdravý životní styl. Výrobky Inkospor vznikají již od roku 1982 ve společnosti Nutrichem, která se věnuje i vývoji a výrobě léků. Inkospor je předním dodavatelem výrobků sportovní výživy v celé Evropě.

Ne vždy je kvalita tam, kde je to na výrobku napsáno. Pro výrobky prémiové kvality je rozhodující správné složení, čistota ingrediencí a přísně kontrolované výrobní postupy. A přesně to nabízí sportovní výživa Inkospor ve svých produktových řadách ACTIVE a X-TREME.
Značka Inkospor zaručuje maximální úroveň bezpečnosti svých výrobků. Každý se může snadno přesvědčit, že heslo "prémiová kvalita" pro nás v žádném případě není jen prázdným pojmem.
http://www.inkospor.cz/


___________

NUTREND D.S., a.s. je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní životní styl. Naše dynamicky vzkvétající společnost byla založena v roce 1993 a v současné době má téměř 170 zaměstnanců.


___________

Spoločnosť TATRAFILM, ktorá prevádzkuje sieť STER CENTURY CINEMAS (bývalé City Cinemas) vznikla v roku 1992. V súčasnosti prevádzkuje štyri multikiná v Košiciach, Žiline, Prievidzi a Spišskej Novej Vsi.
Všetky multikiná divákom poskytujú klimatizované kinosály, skvelý obraz a zvuk Dolby Surround 7.1 (Ako jediní na Slovensku), pohodlné sedenie. Majú bezbariérový prístup a v každej z kinosál sú 2 miesta vyhradené pre vozičkárov. Filmový zážitok umocnia aj naše dobre zásobené bufety: pukance, chladené nápoje, nachos, sladkosti, ľadová drť, ktorú si môžete sami namiešať podľa vlastnej chuti, ale aj kávu LAVAZZA, grécku ľadovú kávu, či super mentolový nápoj si môžete vychutnať aj v kinosálach.
http://www.stercentury.sk/


___________

GYNMED Žilina s.r.o. je súkromná žilinská gynekologicko – pôrodnická a ultrazvuková ambulancia, ponúkajúca komplexné gynekologicko – pôrodnícke služby na nadštandardne vybavenej ambulancii, s úzkou nadväznosťou na nemocničnú starostlivosť.

Ambulancia vznikla z dôvodu zvýšenia kvality a zlepšenia dostupnosti zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo a ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve.

Ako jediná ambulancia v žilinskom regióne zabezpečuje komplexnú ambulantnú starostlivosť pre gynekologické pacientky, kompletnú starostlivosť pre tehotné ženy, ale aj operačnú starostlivosť a pôrodnícke služby.

Úzko spolupracujeme s mnohými nemocničnými zariadeniami, centrami asistovanej reprodukcie, urogynekologickou ambulanciou a mnohými inými ambulanciami.
http://www.gynmed.sk/


___________

Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice ponúka služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou. Nielen kvalitnými službami, ale aj najlepšou polohou a moderným dizajnom, právom patrí Hotel Diplomat medzi najlepšie hotely v Rajeckých Tepliciach a okolí.

U nás zabudnete na starosti všedného dňa, vychutnáte si jedlo, ktoré ocenia aj gurmáni a necháte sa rozmaznávať v Relax & Wellness centre, urobíte niečo pre svoje zdravie pri niektorej zo širokej ponuky športových aktivít.
Výhodná poloha ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak do malebnej Rajeckej doliny z terás apartmánov na južnej strane.
http://www.hoteldiplomat.sk/


___________

Čerstvá zdravá strava až k Vám domov.

VITABOX obsahuje všetky potraviny, ktoré určite poznáte, ale s tým rozdielom, že sú vhodne nakombinované, zdravo pripravované a zoradené v cykloch tak, aby plnili aj funkciu - potraviny ako liek.
www.vitabox.sk


___________

Kvalitná kozmetika, priateľská atmosféra = dni krásy s Mary Kay v Contours Žilina


___________

Dámy, ktoré sa stanú našimi členkami na 12 mesiacov, získajú jednorázovú zľavu 20% na všetky služby štúdia La Derma.
www.laderma.sk


Partneri Contours Žilina OC Mirage
Partneri Contours Banská Bystrica
___________ 
© Fitness pre ženy Contours